diamondpugs2030
diamondpugs2030 diamondpugs2030
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

I NEED HELPPPPPPPP PLEASEEE!!!!!!!!

I NEED HELPPPPPPPP PLEASEEE class=

Respuesta :

donquisbarbara6 donquisbarbara6
  • 04-03-2021
I think it’s H bc I don’t know I just think it is
Answer Link
DepressoExpresso06
DepressoExpresso06 DepressoExpresso06
  • 04-03-2021
the answer is H.

5 x 12 = 60
60 + 4 = 64
64 x 2.54 = 162.56
Answer Link

Otras preguntas

Complete the table using the equation
FREE 10 PTS!! Which of the following is not true about the graves? (sancho and bolsa) C A B C D
if costs $2.28 for 12 fluid ounces of dishwashing detergent. what is the cost per fluid ounce?
What is the area of the figure? 7 in. 8 in. 7 in. 8 in. , 4 in. 16 in.
The price of an iphone was reduced from $960 to $840. By what percentage was the price of the iphone reduced? A. 13.5% B. 12.2% C. 13% D. 12%
8. How did the Tet Offensive reveal the dishonesty of the American Government? ​
Test from OW Answer ASAP Read this excerpt from Van Gogh: A Portrait of an Artist Vincent did twenty-five self-portraits in Paris, more than in any other period
An example of this level of measurement is a respondent's actual weekly income.
What are ways we remember the past?
I need help please ASAP???!!!!