Markieff
Markieff Markieff
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

Find the unit price in dollars per pound

2 1/4 pounds for $4

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
I hope this helps you
Ver imagen Аноним
Answer Link

Otras preguntas

What did Ibn Battuta find interesting in the cities he visited?
is 93.6 ÷ by 17 =5.55 to the nearest hundredths
Define and know reactants and products of each ID (identify) source of energy photosynthesis to occur.
Help?? Please and thank you.
Can someone tell me what this says?
Perform the operations and write the answer in simplest form 3/5 * 9/10
Find the value of a/b when a = $13.93 and b= 0.07
Given 30+5x 15+10x What is x
What is the source of carbon 14 in our environment ?
Please answer this correctly