Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

Otto Frank visits the warehouse on November 1945, Anne Frank's diary begins on July 1942, what important worldly events happened between these two dates?
You are given the following total utilities of apples and mineral water obtained byBervin. Given that each apple cost K5 each bottle of water cost K2, and Bervi
What is the result of adding these two equations? 5x-y=6 -2x+y=8
if anyone could assist me on this it would be greatly appreciated!
The diameter of a beach ball is 10 inches how many cubic inches of the air can the ball hold
which of this biotic factor in a forest
Which linear functions represent a slope of 4? Check all that apply. A 2-column table with 4 rows. Column 1 is labeled x with entries 3, 6, 9, 12. Column 2 is l
DEEL UTC Correct answer. Seth, a 13-year-old, always gets into arguments with his parents. He finds his parents' views to be archaic. He spends most of his free
30 yd 40 yd What is the length of the hypotenuse?
I will give brainliest please help.