Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

Which issue caused the annexation of texas to become hotly debated among americans?
Which type of dictionary is limited to a particular field? A: abridged B: unabridged C: specialized
What is the effect on an electric current when the voltage is increased? An increase in voltage causes the flow of electric current to
The percussion section of a classical orchestra included:
Find the subject-verb agreement. Nutrient-rich vegetables, including beet greens, watercress, and chard, helps reduce the risk of chronic diseases.
what did nativists believe
Find two consecutive even integers whose sum is -50. Which of the following equations could be used to solve the problem? 2x = -50 2x + 1 = -50 2x + 2 = -50 x
1. Order the numbers 1/11 , –0.9, 0.09, and 1/10 from least to greatest A 0.09,1/11 , 1/10, –0.9 B 0.09,1/11 , –0.9, 1/10 C –0.9, 0.09, 1/10,1/11 D –0.9
Can someone help me with this please? The assignment is to create a fitness program for 3 people. 1) Jerry is a 16 year old student in high school. Jerry wants
Benigno wakes up in the middle of the night. he dreamed that he left the oven on, and he is now convinced that the oven is on. he can't go back to sleep until h