coolkid362
coolkid362
03-11-2021
Mathematics
contestada
help or my mom mom will beat me
Respuesta :
AlihaMadrid
AlihaMadrid
03-11-2021
Answer:
d. the unit rate is $30.00 per hour!!!!!!!!
Step-by-step explanation:
Answer Link
livia68
livia68
03-11-2021
the unit rate is $30.00 per hour.
the fraction is 240/8. divide 240 by 8 to get the unit rate.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 22+ )
Otras preguntas
what quantity is proportional to 54⁄6?
how did the great compromise resolve representation issues in the legislature?Answer - The number of legislators was based, in part, on population and, in part,
Which occurrence demonstrates dispersion? the northern lights a glare a mirage a rainbow
Brianna wants to buy some trees for her yard. A local store charges $25 to plant each tree plus a delivery fee of $50. A lawn service charges $35 to plant each
What is the Piedmont areas primary focus agriculture
Suppose 2 eggs with bacon cost 2.70 . One egg with bacon costs 1.80 . At thesebrates what will bacon alone cost
-3y+11=-8y+51 What is y? Simplify your answer as much as possible
the moment that Zaroff decides Rainsford will not be a hunting partner but a hunter is a very clear. Find and write down two sentences that show the General mak
What does this mean “Fatal error: Uncaught exception 'Thrift\Exception\TTransportException' with message 'THttpClient: Could not connect to prov-svc1.achieve300
I need help with these two problems above plz help